20 Nisan 2007 Cuma

Urban Cafe'de 10 dakika

Beyoğlu'nun arka sokaklarında herkesin sıkça aşındırdığı bir arka sokakta yeni keşfettiğim bir kafenin tadını çıkartıyor ve biraz da rahatlıyorken inanılmaz hazinelerle karşılaştım! Çok kısa süre içerisinde pek çok inanılmaz insan ile tanıştım ve fotoğraflarını çekme fırsatı yakaladım.

Ludwig Lehner bugüne dek gelmiş geçmiş en üstün insanlardan olmalı! Kendisi Tünel Sanat Festivali'nin yaratıcısı.. Haziran ayındaki Tünel Sanat Festivalini dört gözle bekleyin.

More Dergisi'nden Neşe siyah ipek ile stil sahibi duruyor, oldukça şık bravo!

Bir başka More Dergisi çalışanı olan Yıldız üzerindeki palto ve aksesuarları ile sportif ve rahat bir giyimi tercih etmiş. Gözalıcı renkler ile kaplı paltosunun yanı sıra eteğinin dizaynını da çok beğendim.

Gizem ve Özge aslında bizim projelerimizden biri olan Şahane* partileri ile bayağı içli dışlılar. Bizlere yetenekli birer takım arkadaşı olduğunuz için çok teşekkür ederiz!

Ayrıca çok güzel bir arka sokak değil mi? Beyoğlu'nu seviyorum.

3 yorum:

necrodome dedi ki...

e sokağın adını da verseydiniz keşke. "bir arka sokak, bir arka sokak" şeklinde mistizm yaratmaya gerek var mı? =)

Efe dedi ki...

galatasaray lisesinin solundaki dar araya girerseniz(tuvaletlerin olduğu) sağ dönünce urban cafeyi görürsünüz

Speak Up Your Style dedi ki...

These four photos are GREAT! Loving his bag, loving her bright looks and suit, loving her lively pose, and loving how that couple look very colourful ! I'll, surely, take a look at that cafe and the street.....as Efe has said it is ''Urban Cafe '' :)